Yhteystiedot

Postitus- ja laskutusosoite:           
Jyväskylän  Ylioppilasteatteri Ry
Keskussairaalantie 2, 40600 Jyväskylä

Hallitus:

Puheenjohtaja: Petra Luukkainen
pj@jyt.fi, 0408412891

Varapuheenjohtaja: Wilma Mäkinen
vpj@jyt.fi

Taloudenhoitaja: Anthoni Levonsaari
taloudenhoitaja@jyt.fi

Sihteeri: Hannele Kemppainen
sihteeri@jyt.fi

Tiedottaja:
tiedottaja@jyt.fi

Tilausesitysvastaava: Lale Cevirel
keikkavastaava@jyt.fi

Kurssivastaava: Marianne Susi
kurssivastaava@jyt.fi

Syty-vastaava: Petriina Otronen
sytyvastaava@jyt.fi

Tekniikkavastaava: Anssi Pöyhönen
tekniikkavastaava@jyt.fi

Tilavastaava: Jussa Palve
tilavastaava@jyt.fi

Scroll Up